Gülben Ergen, koronavirüsüne de meydan okudu!

Gülben Ergen ile kendisini görüntüleyen magazinciler arasında koronavirüs sohbeti başladı. Muhabirlerin Gülben Ergen'e "Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz!" sözlerini hatırlatması gülüşmelere neden oldu.

Magazin

Gülben Ergen, koronavirüsüne de meydan okudu! Gülben Ergen önceki gün sokakta magazin muhabirleriyle karşılaştı. Muhabirler sanatçının burnundaki kızarıklığa dikkat çekerek "hasta mısınız?" diye sordu. Ardından muhabirler ve Gülben Ergen arasında koronavirüs sohbeti başladı. Bir çok konserin iptal olduğundan bahseden Ergen, ellerini sık sık yıkadığını ve gerekli önlemleri almaya çalıştığını anlattı.

Gülben Ergen yine yenileniyor!

Gülben Ergen yine yenileniyor!"Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz!"

Çocuklarının "Okullar iptal edilir mi?" diye sorduğunu belirten şarkıcı, aktara geldiğini ve koronavirüsüne karşı bitki çayı alacağını söyledi. Ardından muhabirler Gülben Ergen'e o meşhur sözü hatırlattı: "Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz!"

Bu söz Gülben Ergen ve muhabirlerin gülüşmesine sebep oldu. "Gülben Ergen, "koronavirüsü"ne de meydan okudu" yorumları yapıldı.

Gülben Ergen:

Gülben Ergen: "Sanatçılara böyle denmesine üzülüyorum"Gülben Ergen o iddiaya yanıt verdi!

Gülben Ergen o iddiaya yanıt verdi!Gülben Ergen yeni şarkısı hakkında konuştu!

Gülben Ergen yeni şarkısı hakkında konuştu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: