Gülben Ergen ti'ye aldı!

Şarkıcı Gülben Ergen, son günlerde bikinili ve mayolu pozlarıyla çok konuşuluyor. Ünlü şarkıcı, hakkında çıkan selülit haberlerini yaptığı paylaşımla ti'ye aldı. Ergen, "Selülitlerim çok bozuldu bu habere ve gittiler' diyebilsem keşke. Endam, çoluk, çocuk, boy, pos, karizma falan sağlam Allah'tan!" ifadelerini kullandı.

Magazin

Gülben Ergen ti'ye aldı! Uzun bir zamandır yaz aylarında bikinili ve mayolu pozlar vermekten kaçınan Gülben Ergen, çocuklarıyla birlikte yaptığı tatil boyunca bu kuralını bozdu. Ergen böyle bir harekette bulununca da hakkında bol miktarda selülit haberi yapıldı.

46 yaşındaki Gülben Ergen basına yansıyan bikinili fotoğraflarının 'selülitli' denerek eleştirilmesini ti'ye aldı. Bikinili bir karesini Instagram sayfasından paylaşan şarkıcı altına şöyle yazdı:

“Selülitlerim çok bozuldu bu habere ve gittiler diyebilsem keşke... Endam, çoluk çocuk, boy pos, karizma falan sağlam Allah’tan!”


Gülben Ergen’den bikinili poz!

Gülben Ergen’den bikinili poz!Gülben Ergen oğlunu Londra’ya gönderiyor!

Gülben Ergen oğlunu Londra’ya gönderiyor!Gülben Ergen'in yaz pozu!

Gülben Ergen'in yaz pozu!Gülben Ergen:

Gülben Ergen: "Ne aradım o elin hissini ben..."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: