Gülben Ergen Uşak'ta okul açtı!

Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, yeni yıla yeni bir anaokulunun açılışı ile başladı. Okul öncesi eğitimi yaygınlaştırmak vizyonuyla çalışmalarına devam eden Çocuklar Gülsün Diye Derneği 31. anaokulunu Uşak’ın Sivaslı ilçesinde açtı. Yapımını hayırsever Küçükmavi ailesinin üstlendiği “Çocuklar Gülsün Diye - Küçükmavi Anaokulu” 5 Ocak’ta düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Magazin

Gülben Ergen Uşak'ta okul açtı! Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Türkiye’de en çok ihtiyaç duyulan bölgelere anaokulları açmaya devam ediyor. Daha çok çocuğa okul öncesi eğitim verilmesi sorumluluğu ile çalışmalarını sürdüren dernek, 31. anaokulunu Uşak’ın Sivaslı ilçesinde hizmete açtı. 5 Ocak’ta yapılan açılış törenine Uşak Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen, Başkan Yardımcısı Elvan Oktar ve devlet protokolü katıldı.


Uşak halkının ve medya mensuplarının büyük ilgi gösterdiği “Çocuklar Gülsün Diye - Küçükmavi Anaokulu”nun açılış töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Törende bir konuşma yapan Gülben Ergen şunları söyledi:

“2016 yılına Uşak’ın Sivaslı ilçesinde bir anaokulu açarak girdiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün burada çocuklarımızın ve ailelerin yüzlerinde gördüğümüz o mutluluk ifadesi, gelecekteki çalışmalarımız için de büyük bir motivasyon kaynağı olacak. Ülkemizin her yerini çok seviyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde 81 anaokulu açma hedefimize emin adımlarla yürüyoruz. Uşak’ta açtığımız bu okulumuzu da her zaman olduğu gibi annelere emanet ediyorum. Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim.”

Bunlarda ilginizi çekebilir: