Gülben Ergen ve Hülya Avşar'ın reyting rekabeti

Gülben Ergen ve Hülya Avşar yeni sezonda aynı saatte TV programı yapacak..

Magazin

Gülben Ergen ve Hülya Avşar'ın reyting rekabeti Gündüz kuşağında program yapmaya karar veren Hülya Avşar, aynı saat diliminde yer alan Gülben Ergen’le yeni bir savaşın startını verdi. Yıllardır birbirlerine rakip olan Hülya Avşar ile Gülben Ergen, kıyasıya bir rekabet içerisine giriyor.

REYTİNG SAVAŞI

Bugüne kadar birbirini takip eden işlere imza atan ikili, önümüzdeki sezon televizyonda ‘En iyi kim’ tartışmalarına neden olacak. İkiliyi karşı karşıya getiren iş ise Hülya Avşar’ın kendi adını taşıdığı şov programını gündüz kuşağında yayımlamaya karar vermesiyle oldu.

“BİRİNCİ BELLİ İKİNCİ KİM”

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’le hatırı sayılır bir rakama anlaşan Hülya Avşar, böylelikle farklı kanalda kendisiyle aynı saat diliminde kadın kuşağı programı yapan Gülben Ergen’le çok konuşulacak yeni bir çekişme başlattı. Sanat dünyası iki assolistin reyting savaşında kimin galip geleceğini merakla gözlerle beklerken, tatilde bulunan Hülya Avşar’ın sürprizleriyle daha önce sarf ettiği ‘Birinci belli ikinci kim’ sözünü yenileyeceği söyleniyor.

Akşam

Bunlarda ilginizi çekebilir: