Gülben Ergen ve Mustafa Ceceli'ye iftar vetosu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tarabya Köşkü'nde verdiği iftar davetinde Gülben Ergen ve Mustafa Ceceli yoktu.

Magazin

Gülben Ergen ve Mustafa Ceceli'ye iftar vetosu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Tarabya Köşkü’ndeki iftar davetinde önceki senelerin öne çıkan iki ismi yer almadı.

İftar yemeğine sanat dünyasından; İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay, Oyuncu Hakan Ural, Ajda Pekkan, Hülya Avşar, Bülent Ersoy, Muazzez Ersoy, Esra Erol, Işın Karaca, Emel Sayın, Yavuz Bingöl, Uğur Işılak spor dünyasından; Aykut Kocaman, Hidayet Türkoğlu, Rıdvan Dilmen, Ömer Onan, Kerem Tunçeri, Ufuk Sarıca, Şahika Encümen, Tolga Zengin, Fenerbahçeli basketbolcular Bobby Dixon ve Melih Mahmutoğlu'nun da aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı.

GÜLBEN GİTTİ HÜLYA GELDİ
İftar yemeğinde 9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den 25 Mayıs'ta boşanan ve kısa süre sonrasında Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya çıkan şarkıcı Mustafa Ceceli ile TRT Haber sunucusu Erhan Çelik’in dava açarak boşandığı Gülben Ergen’in yer almaması dikkat çekti. Mustafa Ceceli, geride bıraktığımız yıl katıldığı iftar davetinde ezan okumuş ve gecenin ilgi gören konuklarından olmuştu. Ceceli kısa bir süre önce dokuz yıllık evliliğini sonlandırdı ve adeta apar topar Selin İmer’le yeni bir ilişkiye yelken açtı. Selin İmer’le evleneceğini açıklayan Ceceli, yaptığı bu tercihle önce belediye konserlerinden oldu ve sonrasında da köşkteki iftar yemeğine davet edilmedi.
İki ünlü ismin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iftar yemeğine davet edilmedikleri belirtilirken diğer taraftan iftar yemeklerine 3 yıldır çağrılmayan Hülya Avşar’ın ve Necati Şaşmaz'ın bu kez davet edildiği ve katıldığı görüldü.Cumhurbaşkanı Erdoğan sanatçı ve sporculara iftar verdi

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:sozcu.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: