Gülben Ergen'den çarpıcı sözler!

Eser Yenenler'in programına konuk olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, yaptığı açıklamalarla olay oldu.

Magazin

Gülben Ergen'den çarpıcı sözler! 'Müsaadenle' isimli teklisi ile hayranlarının karşısına çıkan Gülben Ergen, önceki akşam Eser Yenenler'in programına konuk oldu. Keyifli anlara sahne olan programda açtığı davalar hakkında gelen bir soruya cevap veren Ergen, herkesi güldürdü. Kin tutmadığını dile getiren ünlü şarkıcı, "Kin tutan bir insan değilim. Gerçekten o noktada, hafızam olumsuzu tutmaz. Kötü ve negatif olan bir şeyi çabuk unutuyorum. Ne yapayım madem böyle bir huyum var, ben de kin tutmuyorum, avukat tutuyorum" dedi.

Aşkı Emre Irmak'tan Gülben Ergen'e jest!

Aşkı Emre Irmak'tan Gülben Ergen'e jest!Asıl mesleği şarkıcılık olan Ergen, aynı zamanda bir dönem oyunculuk da yapmıştı. Kitap da yazan güzel şarkıcı, 'hangisini tercih edersiniz?' sorusunu ise "Şarkıcılığı seviyorum. Söyleyemediklerimi öyle anlatıyor olmak bana iyi geliyor. 38 tane anaokulu açmış bir derneğin başkanı olmak da tabii başka bir duygu" sözleriyle cevapladı.

Gülben Ergen-Emre Irmak aşkının ilk karesi!

Gülben Ergen evleniyor mu?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: