Gülben Ergen'den flaş paylaşım!

Gülben Ergen'in Instagram hesabından yaptığı paylaşım Seren Serengil'e bir gönderme olarak algılandı.

Magazin

Gülben Ergen'den flaş paylaşım! Gülben Ergen, kendisi hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle Seren Serengil hakkında tedbir kararı aldırmıştı. Serengil, tedbir kararına rağmen 'Duymayan Kalmasın' programında meslektaşı hakkında yorumlar yapmayı sürdürdü. Gülben Ergen'in başvurusu üzerine mahkeme, Seren Serengil'in 3 gün zorlama hapsine karar verdi. Dün cezaevine girmesi beklenen Serengil, Aile Mahkemesi hakimi tarafından gerekçeli karar henüz yazılmadığı için cezaevine giremedi.

"Seren Ak Parti, Gülben CHP gibi"Konu magazin sayfalarının gündemine otururken Gülben Ergen ise sessizliğe büründü. Herkes bir yorumda bulundu ama Gülben Ergen konuşmadı. Şarkının dün akşam yaptığı bir paylaşım ise olay oldu. Ergen, Albert Einstein'ın, "Kişinin susması, her zaman söyleneni onayladığı anlamına gelmez. Bazen canı aptallarla tartışmak istemiyordur" sözünü, "Adam gerçekten haklı. İyi gecceler" notuyla paylaştı.

Gülben Ergen'den ilk açıklama!

Gülben Ergen'den ilk açıklama!Instagram'da 51 binden fazla beğeni alan bu paylaşım Seren Serengil'e gönderme olarak yorumlandı.


Seren Serengil cezaevine neden giremedi?

Seren Serengil cezaevine neden giremedi?Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: