Gülben Ergen'den ilk açıklama!

Gülben Ergen dün Radyo Viva’da yayınlanan Ağır Masa programına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Magazin

Gülben Ergen'den ilk açıklama! Gülben Ergen'in şikayeti üzerine açılan dava dün sonuçlanmış, Erhan Çelik'e 2 yıl hapis cezası verilmişti. Mahkeme, Erhan Çelik'in 5 yıl denetim süresine tabi tutulmasına da hükmetmişti. Bu olayın ardından Gülben Ergen ilk kez konuştu.

Radyo Viva’da yayınlanan Ağır Masa programına telefonla bağlanan Ergen şunları söyledi:

“Bu gün kazanılan ilk zafer değil, devamı da gelecek. Çok zor bir süreçti, bir kadın olarak benim yaşadığım. Maalesef ülkemizde acı çeken ve çektirilen kadınlara seyirci kalmak gibi kötü bir alışkanlığımız var. Seyir ederken ya da izlerken televizyon da ya da yazılı ve ya görsel medyada, bunun içeriğini göremiyoruz ama yüzeysel bir şekilde magazinselleştiriliyor bazı acılar ve kederler. Oysaki magazinle hiç bir şekilde alakası olmayan ağırdı ve zordu.

Erhan Çelik'e 2 yıl hapis cezası!

Erhan Çelik'e 2 yıl hapis cezası!
'DEVAMI GELECEK'

Sizler biliyorsunuz bunu ve bugün ilk cezanın kabulünü yaşadık ilk mayıs ayında ve sonrasında devamı da gelecek çok daha önemli sonuçlarla karşılaşacağız . Haklı olan hiç kimsenin kendini savunmaya ihtiyacı yoktur. O yüzden ben 1,5 senedir hiç bir şeklide cevap vermedim sadece işimi iyi şekilde yapmaya çalışıyorum ve bundan sonra da bu böyle devam edecek.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: