Gülben Ergen'den son dakika açıklaması!

Gülben Ergen son zamanlarda çok da hoş olmayan olaylarla gündeme gelmişti. Ergen hukuki haklarını kullanacağını duyurdu.

Magazin

Gülben Ergen'den son dakika açıklaması! Yeşim Salkım ve Seren Serengil, Gülben Ergen'e adeta savaş açtı. Gerek sosyal medya hesaplarından gerekse katıldıkları televizyon programlarında Gülben Ergen'e çok ağır suçlamalarla yüklendi. Gülben Ergen ise tamamen sessizliğe büründü. Birkaç gündür bir açıklama yapan Ergen bu sabah avukatı aracılığıyla bir açıklamada bulundu.

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!İşte Gülben Ergen'in avukatı tarafından yapılan o açıklama:

"Müvekkilim Gülben Ergen’in kamuoyu nezdindeki mesleki konumuna ve bilhasssa kişilik haklarına ve itibarına kasteden; hakaret ve iftira içerikli yayınlar, gerek yazılı gerekse de görsel medyada, son birkaç gündür kesintisiz olarak sürdürülmektedir. Dahası sosyal medyada etiketler açılarak, yargısız infaza doğru giden bir linç kampanyasının başlatılmış olduğu da görülmektedir.

Yeşim Salkım'dan şaşırtan hamle!

Yeşim Salkım'dan şaşırtan hamle!Gerekçesi ne olursa olsun, Müvekkilimin kendisi dışında sorumlu olduğu ailesinin, çocuklarının ve yakın çevresinin hayatlarını da etkileyen bu saygısız ve sorumsuz davranışlar silsilesi hukuka aykırı niteliktedir.

Hukuka aykırı eylemler sebebiyle hukuki tüm talep hakları kullanılarak hukuki işlemler başlatılacak olup, Bu süreçte Müvekkilimin bu konuda beyanda bulunmaması da aynı hukuki sürecin bir gereğidir.

Konuya yaklaşımında sağduyulu davranmış olan herkese, bu vesileyle, saygı ve teşekkürlerimizi sunarız.

Avukat Gökçe Kılıç Gülsaran"

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Bunlarda ilginizi çekebilir: