GÜLBEN ERGEN'İN KAŞLARINA NE OLDU?

Gülben Ergen’in kaşları ‘Yarı Çıplak’ şarkısının klibi için yanlışlıkla çok ince alındı..

Magazin

GÜLBEN ERGEN'İN KAŞLARINA NE OLDU? Pudra ve fondötenle düzeltilmeye çalışıldıysa da Ergen, klipte kaşsız gibi göründü. Ünlü sanatçı, klibi izleyen arkadaşları, “Kaşların nerede?” diye sorunca çok kızdı.


KLİBİ NİHAT ODABAŞI YÖNETTİ
Kaş yapayım derken göz çıkardılar! Gülben Ergen, 5 günde 55 bin satan ve çok beğenilen son albümü Hayat Bi Gün'ün çıkış şarkısı Yarı Çıplak'ın klip çekiminde bir talihsizlik yaşadı. Nihat Odabaşı'nın yönettiği klip için kaşları alınan Ergen bir hatanın kurbanı oldu. Kaşları hatalı alınan ünlü sanatçının yardımına makyözü koştu.


MAKYÖZÜ DE KURTARAMADI
Kaşlar düzeltilemeyecek kadar ince alındığı için makyöz pudra ve fondötenle düzeltmeye çalıştı. Ancak yine de Gülben Ergen'in klipte kaşsız gibi görünmesine engel olunamadı. Albümünün satışlarından ve gelen olumlu tepkilerden mutlu olan Ergen, klibi izleyen arkadaşlarının, "Kaşların nerede?" sorusuna ise çok sinirlendi.


Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: