Gülben Ergen'in 'Sevgililer Günü' planı!

Gülben Ergen, 14 Şubat Sevgililer Günü planını anlattı. Çocuklarıyla konuştuğunu söyleyen şarkıcı o tarihlere konser aldığını söyledi.

Kültür-Sanat

Gülben Ergen'in 'Sevgililer Günü' planı! Gülben Ergen Kıbrıs'ta bir otelde sevenleriyle buluştu. Muhteşem yorumlarıyla gönüllerde taht kuran Ergen, şıklığıyla da göz kamaştırdı. İnfilak adlı şarkısıyla gündeme bomba gibi oturan Ergen müzik hayatıyla ilgili şunları söyledi: “infilak şarkısı çok güzel bir şarkı. Radyoda ve sosyal medyada duyduğum zaman ben de çok mutlu oluyorum. Son zamanlarda çok beğendiğim bir şarkı da Mabel Matiz’in şarkısı. Çok etkilendim. İnfilak için herkese teşekkür ederim. En büyük teşekkürüm Sezen Aksu’ya. Yeni parçaları da çok seveceğinize inanıyorum Serkan Kaya, İntizar ve yine Sezen Aksu parçaları yer alacak.”

14 Şubat'la ilgili çocuklarıyla geçen diyaloğunu şöyle anlattı: “Çocuklara dedim ki 14 Şubat'ta ne yapalım. Çocuklarım da konunun onlarla ilgisi olmadığını söyleyince ben de o tarihe konser aldım. Bence Sevgililer Günü'yle ilgili sevginin sadece o günde hazırlanmaması gerekiyor, Anneler Günü ve Babalar Günü için de aynı şeyi söylüyorum. 14 Şubat'ta Gaziantep ve Kayseri'de konserde olacağım. Anadolu'da olmak ve oradaki dinleyiciye ulaşmak beni mutlu ediyor.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: