GÜLBEN İKİZLERİNE İSİM KOYDU

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, hamileliğinin 7. ayında doğum yaptı.

Magazin

GÜLBEN İKİZLERİNE İSİM KOYDU Atlas adında 2.5 yaşında bir oğlu olan sanatçı, erken doğumla dünyaya gelen erkek bebeklerinden birine Ares, diğerine Güney ismini verdi.

Doğumun gerçekleştiği Acıbadem Hastanesi'nde basın toplantısı düzenleyen Mustafa Erdoğan, doğum haberini Hakkari'de aldığını söyledi. Doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları Uzmanı Dr. Süreyya Menteş ve Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Pınar Dayanıklı ile basın mensuplarının karşısına geçen Erdoğan, 'İkinci kez baba olmaktan dolayı heyecanlıyım. Doğum dün gerçekleşti.

Aceleci ikizler Ares ve Güney, 7 ay bir haftalıkken dünyaya geldiler. Ben bir festival için Hakkari'deydim. Haberi orada aldım ve hemen İstanbul'a geldim. Eşime bana bu mutluluğu yaşattığı için minettarım. Doğum, beklediğimizden erken gerçekleşti. İkiz doğumlarda normal bir durummuş. Ares ve Güney için tek temennim, barış içinde bir dünyada yaşamaları' dedi.

Mustafa Erdoğan, ikizlerden Güney'in sarışın, Ares'in ise esmer bir bebek olduğunu da ifade ederek, 'Eşim ve çocukların durumu iyi' diye konuştu.
(haberturk)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: