GÜLBEN, REKLAM FİLMİYLE EKRANLARDA…

Son albümü 'Aşk Hiç Bitmez' ile başarı grafiğini daha da yükseltmeyi başaran Gülben Ergen, yakında bir reklam filmiyle televizyon ekranlarında olacak.

Magazin

GÜLBEN, REKLAM FİLMİYLE EKRANLARDA… Ününün adını ve içeriğini sır gibi saklayan sanatçı, firmayla yaptığı anlaşma gereği bir yıl boyunca, reklam filmi, internet üzerinden bilgi alışveriş platformu, telefon hattı ve outdoor çalışmalarıyla karşımızda olacak...

Ürünün kadınlara yönelik olduğunu ve kendi yaşam tarzıyla fazlasıyla örtüşen, hatta bizzat kullandığı bir ürün olduğunu belirterek ipucu veren sanatçı, yakında düzenlenecek olan basın toplantısında yaptığı anlaşmayı kamuoyuyla da paylaşacak...

Senaryo aşaması için kalabalık bir ekibin çalıştığı reklam filminde Gülben Ergen'in nasıl bir konseptle ekranda olacağı merak konusu. Nisan ayı içinde çekilecek olan reklam filminin Mayıs ayından itibaren ekranlarda olacağını belirten güzel sanatçı, diğer televizyon çalışmalarıyla ilgili görüşmelerini de bir taraftan yürütüyor ve yaz konserleri için anlaşmalar yapıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: