GÜLBEN’DEN KÖTÜ BİR ALBÜM!

Gülben Ergen’in beklenen albümü çıktı.. Alışageldiğimiz Gülben Ergen albümlerinden çok farklı bir albüm Uzun Yol Şarkıları.. Daha duru, daha sessiz, daha yalın ve daha kötü..

Magazin

GÜLBEN’DEN KÖTÜ BİR ALBÜM! Gecce.com'a gelen yorumlara bakıldığında, okurların da aynen böyle düşündüğü görülüyor!

Albümü dinleyince Gülben Ergen'in neden ‘Son albümümde bilgisayar katkısı yok, ticari kaygı yok! 'Bu yaza damgamızı vururuz, bomba gibi geliyoruz' lafları hiç yok! Kendimi en özgür, en küçük hissettiğim albümdür.' dediğini daha iyi anlıyor insan.. Hakikaten çok haklı Gülben Ergen bu sözleri sarf etmekte.. Çünkü bu albümle ne bu yaza damga vurulabilir, ne de ticari bir kaygısı olabilir insanın.. O yüzden bir kişinin kendi albümü hakkında yapabileceği en doğru yorumlardır bu yorumlar..

Yıllardır çalıştığı ‘kadınlar ordusu'nu dağıttığını söyleyen Gülben Ergen, bu albümde Bülent Ortaçgil ve Mazhar Alanson şarkıları da okumuş.. Ama şarkıları dinleyince keşke okumasaydı diyesi geliyor insanın.. Bir Ortaçgil şarkısı olan ‘Bu Su Hiç Durmaz' ve bir Alanson şarkısı olan ‘Tam Ortasındayım' Gülben Ergen yorumuyla tam bir felakete dönüşmüşler.. Keşke hafızalarımızda orijinal güzellikleriyle kalabilseydi o şarkılar.. Şarkılar şarkılıktan çıkıp adeta bir ninni kıvamına gelmişler çünkü..

Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan tanıdığımız Oğuzhan Koç'a da bir fırsat verilmiş bu albümde.. Giden Günlerim Oldu şarkısını Gülben Ergen'le söyleyen Oğuzhan'ın sesi gerçekte çok güzeldir fakat bu şarkıda ne olduysa olmuş ve tam bir felakete dönüşmüş.. Bu şarkı için albümün en kötü, en bet şarkısı diyebiliriz..

Sonuç itibariyle her yaz alıştığımız Gülben Ergen fırtınası bu yaz esemeyecek ne yazık ki.. Çünkü bu albüm bir toz bulutu dahi çıkaramayacak kadar ‘küçük bir albüm..'

Gülben Ergen, doğum öncesi albüm çıkartmış olmak için çıkartmış yani!

İŞTE YORUMLAR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: