Gülçin Ergül Frankie sahnesinde!

Frankie'nin “Black Nights” geccelerine bu hafta Gülçin Ergül konuk oluyor!

Diğer Haberler

Gülçin Ergül Frankie sahnesinde! Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul gece hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Frankie İstanbul, Black Nights performanslarında bu hafta caz müziğini pop stilindeki vokali ile birleştirerek kendine has müziğini yaratan Gülçin Ergül ile bir araya geliyor.

İlk albümü ‘Bravo’ ile gönüllerde taht kuran Gülçin Ergül, listelere hızlı giriş yapan ‘Bir Tanecik Aşkım’ ve ‘Harabeyim’ isimli şarkıları ve geniş sahne repertuarı ile, 28 Temmuz Perşembe akşamı saat 22.00’den itibaren Frankie İstanbul’un sahnesinde sevenleriyle buluşarak, unutulmaz anlar yaşatacak.

İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, haftada Salı- Çarşamba- Perşembe ve Cuma gecceleri gerçekleştirilen Black Nights ve haftasonu Saturday Lİve performansları için Frankie İstanbul'u ziyaret edebilir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: