Güldür Güldür Show'da Çağlar Çorumlu'nun yerine gelecek isim belli oldu!

"Güldür Güldür Show"da Çağlar Çorumlu'nun programdan ayrılmasıyla yerine gelecek isim de belli oldu.

Dizi Galeri

Güldür Güldür Show'da Çağlar Çorumlu'nun yerine gelecek isim belli oldu! Show TV'de yeni sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan "Güldür Güldür Show"a sürpriz bir isim dahil oldu.

Gülse Birsel ekranlara geri dönüyor

Gülse Birsel ekranlara geri dönüyorEşofmanlı Şevket Hoca tiplemesiyle hafızalarda yer edinen oyuncu Çağlar Çorumlu, "Güldür Güldür Show"dan ayrıldı. Çağla Çorumlu'nun yerine ise gelecek isim belli oldu.

Çağlar Çorumlu'nun rol aldığı

Çağlar Çorumlu'nun rol aldığı "Yeni Numara" dizisindeki görüntüleri!Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Galip Derviş, Türk Malı gibi birçok önemli projede yer alan ünlü oyuncu Ünal Yeter, yeni sezonda "Güldür Güldür Show"da Çağlar Çorumlu'nun yerine dahil oldu.

"Güldür Güldür Show"da geçtiğimiz sezon başında Özge Borak ve Erdem Yener ayrılmıştı.

Çağlar Çorumlu, Güldür Güldür Show'den ayrılıyor mu?

Çağlar Çorumlu, Güldür Güldür Show'den ayrılıyor mu?ÜNAL YETER KİMDİR?
40 yaşında olan Ünal Yeter komik tavırları ile ünlenmiştir. Oyunculuk bölümü mezunu olan Yeter, eğitim aldığı süre içinde de pek çok tiyatro oyununda sahne almıştır. TV izleyicisi ile ilk defa 2007 yılında 'Hakkını Helal Et' adlı dizi ile tanıştı. Ünal Yeter, 2 Haziran 1977'de Samsun'da dünyaya geldi. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. 2009 yılında yayınlanan Aile Reisi adlı dizide ise Mesut karakterine hayat vermiştir.

'Türk Malı', 'Nuri' ve 'Türk’ün Uzayla İmtihanı' adlı dizilerden sonra 'Muhteşem Yüzyıl' dizisine dahil olarak hayranlarını biraz olsun şaşırtmayı başarmıştır.

Ünal Yeter bu dizide Afife Hatun’un yardımcısı Kiraz Ağa rolünü üstlenmiştir. 2014 yılında yayınlanan 'Galip Derviş' dizisinin senaryosunu da kendisi yazmıştır. 'Geym Of Bizans' filminde de rol alan oyuncu dizilerdeki şaşkın kimliği ile olay yaratmaktadır.

'Altınsoylar' dizisi ile yeniden hayranları ile buluşan Ünal Yeter, dizide Muhiddin Bey’in damadı rolündedir. Gülsüm yani Şebnem Bozoklu’nun eşini canlandırmıştır. Ünal Yeter, 11 Ekim 2017'den itibaren Show TV'deki "Güldür Güldür Show" ile izleyicilerin karşısında olacak.

Çağlar Çorumlu’nun babası Vedat Çorumlu hayatını kaybetti

Çağlar Çorumlu’nun babası Vedat Çorumlu hayatını kaybetti

Bunlarda ilginizi çekebilir: