Güldür Güldür'de sürpriz konuklar!

Ekranların fenomen eğlence programı “Güldür Güldür Show”, birbirinden eğlenceli skeçleriyle bu akşam Show TV ekranlarında! “Güldür Güldür Show”a yeni bölümünde; Yeni Türkü ve Durul Bazan konuk olacak.

Magazin

Güldür Güldür'de sürpriz konuklar! İzmir'den İstanbul'a otobüsle giden Bilal ve eşi Yeter'in başına mola yerinde neler gelecek? Bilal, mola yerinde tuvalete girmek için bozuk para bulabilecek mi?

Evlenmek için önce ablası Burcu'nun evlenmesini bekleyen Nezaket, muradına erebilecek mi? Kendisine talip olan hiçbir erkeği beğenmeyen Burcu, Nezaket'in sevgilisinin bulduğu ayaklı karizma Mesut'u beğenecek mi? Yeni Türkü'nün Güldür Güldür Show sahnesinde ne işi var?


Annesi ile aşık olduğu kızı istemeye giden doktor Hüseyin bu kız isteme durumunu başarıyla aşabilecek mi? Yeter'in annesi Burcu ve Babası Durul Bazan Hüseyin'e ne zorluklar çıkaracak? Durul Bazan ve Burcu doktor damat adayı sayesinde muayeneyi bedavaya getirebilecek mi?

Hepsi ve bol bol kahkaha bu akşam “Güldür Güldür Show”da!

“Güldür Güldür Show” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

video...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: