"Güldür Güldür"de sürpriz konuklar!

Show TV’nin fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show’da, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor. Güldür Güldür Show’a bu akşam; ünlü şarkıcılar Pamela Spence ve Altay konuk oluyor.

Magazin

"Güldür Güldür"de sürpriz konuklar! Kız bulmak umuduyla okulun felsefe kulübüne katılan Hüseyin ve Fikri umduğunu bulabilecek mi? Felsefe tartışan öğrenciler Mesut, İbrahim, Burcu ve Mehtap yeni arkadaşları ile kaynaşabilecek mi?

Ekranların fenomen tartışma programı “Ben seni dinledim” stüdyolarında bu kez dünya yuvarlak mı tartışması yapılıyor. Bilim insanı Mesut, çok bilim insanı olmayan Hüseyin, Hüseyin'in kayınvalidesi Mehtap, Fikri ve sunucu Nezaket tartışmayı tamamlayabilecek mi? Ankara stüdyosundan katılan İsmail neden her şeyi geriden takip ediyor? Şarkıcı Altay'ın stüdyoda ne işi var?


Kızların askere alınmaya başlaması üzerine birliğe katılan Yeter ve Nezaket askerlikte başarılı olabilecek mi? Yüzbaşı Şevket ve Çavuş Bahadır birliğe katılan kızları eğitebilecek mi? Pamela Spence de mi askere katılmış?

Televizyon karşısında sürekli siyasileri eleştiren Bilal birden devlet başkanı seçilirse neler olur? Birden bire first lady olan Yeter'in icraatları neler olacak ?

Güldür Güldür Show, bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: