'Güldür Güldür'de ünlüler geçidi!

Show TV’nin her hafta sürprizlerle ekrana gelen eğlence programı Güldür Güldür Show’a bu hafta; Metin Uca, Erman Toroğlu, Selin Demiratar ve Ezo Sunal konuk oluyor!

Magazin

'Güldür Güldür'de ünlüler geçidi! Mahallenin çekirdek yiyen teyzeleri yien devrede… İsmail'de çıkan sivilcenin nedeni olabilir? Mahallenin çekirdek yiyen teyzelerinin tıp bilgilerini nerden alıyor olabilir? Aslen doktor olan Metin Uca mı yoksa çekirdek yiyen teyzeler mi tıpta daha ileride?


Aynı evde yaşayan İbrahim, Bahadır ve İsmail'in evine okulun en güzel kızı Selin Demiratar gelirse neler yaşanır? Selin Demiratar neden İsmail'den hoşlanıyor olabilir?


Zemin Kötü stüdyolarında neler oluyor… Teknik direktör İsmail ve hakem karısı Burcu arasındaki gerginliğin sebebi nedir? Bu sefer Bilal'i stüdyoda tanıyan çıkacak mı? Burcu'nun babası Erman Toroğlu stüdyoya gelirse neler yaşanır?

Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show'da!
GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW, yarın akşam saat 20.00’de kahkaha dolu yeni bölümü ile Show TV’de!

video...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: