Gülizar'da işler karışacak?

Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat’ın yer aldığı Gülizar dizisinin 2. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı.

Dizi Galeri

Gülizar'da işler karışacak? Usta yönetmen Çağan Irmak yıllar sonra Gülizar ile televizyon ekranına geri dönüyor. Proje tasarımı, senaryosu ve yönetmenliği Çağan Irmak'a ait olan dizinin başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat paylaşıyor. Dizide Gülizar'ın hiç tanımadığı babasıyla tanışmasının ardından yaşadığı olaylar anlatılıyor. Tanımaya bile fırsat bulamadığı babasını kaybetmesinin ardından çiftlikte kalması neredeyse imkansız hale gelen Gülizar haklarını almak üzere adımlar atmaya başlar.

Gülizar'ı ev halkı istemezken kahyanın oğlu Murat, Gülizar'ın babasının son sözlerinden dolayı ona sahip çıkar. Fakat ortada karışık bir durum vardır. Murat, Gülizar'ın üvey kardeşi ile nişanlıdır. Murat ve Gülizar'ın yakınlaşması işleri bir hayli karıştıracak...

Bu arada İzmir’den kaçarken geride bıraktığı Suzan ve Fettah için de büyük endişe duymaktadır. Fettah ise yaralı halde yattığı hastanede bile boş durmamakta, Şerif ve Teksoy’u zora sokacak hamleler yapmaktadır. Murat, aileyi karşısına almak pahasına da olsa kendisine emanet edilen Gülizar’ı korumaya kararlıdır.

İşte Gülizar ve Murat'ın yakınlaştığı anlar...

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: