Gülperi'deki meçhul kişi kim?

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Tims&B Productions’un, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı, ekranların en çok izlenen yapımlarından “Gülperi”nin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Dizi Galeri

Gülperi'deki meçhul kişi kim? Her Cuma izleyenleri ekran başında soluksuz saatler yaşatan Gülperi'nin yeni bölüm fragmanında Ejder'in mezarı ekrana geldi. Can'ı kaçırarak ölümün eşiğine getiren Ejder'in geçtiğimiz bölümde intihar etmesi izleyenleri şoke etmişti. Yeni bölüm tanıtımında, Ejder'in mezarını ziyaret eden meçhul kişi büyük merak uyandırdı. Tek isteği çocuklarıyla mutlu bir hayat sürmek olan Gülperi yeni bölümde yeni bir düşmanla karşı karşıya kalacak. Tanıtımda, Gülperi'den intikam alacağının sinyalini veren meçhul kişinin kimliği ise dizinin yeni bölümünde ortaya çıkacak.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği "Gülperi" yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

İşte “Meçhul Kişi Kim?” Videosu;

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: