Gülperi'nin acı dolu feryadı!

Show TV’de ekrana gelen Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımlarından Gülperi'de bu hafta gözyaşları sel olacak. Gülperi'nin kaçırılan küçük oğlu Can için akıttığı acı dolu gözyaşları dinmeyecek.

Dizi Galeri

Gülperi'nin acı dolu feryadı! Yapımını Tims&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" yine çok konuşulacak yeni bölümüyle milyonların evlerine misafir oluyor.

CAN ÖLDÜ MÜ?

Dizinin yayınlanacak yeni bölümüne; hastanede tutuklu olduğu halde firar eden Ejder'in, Can'ı kaçırması damga vuracak. Oğluna sürpriz doğum günü hazırlıkları yaparken acı haberi alan Gülperi'nin feryatları izleyenleri sarsacak.


Büyük bir merakla beklenen yeni bölümün fragmanında Can'ın kazılan bir mezar başında adeta cansız gibi yatması yürekleri ağza getirdi. Başarılı performansıyla izleyenlerin gözbebeği olan Can'ın akıbeti yeni bölümde ortaya çıkacak.


Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın, yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği "Gülperi" yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Bunlarda ilginizi çekebilir: