Gülşah Saraçoğlu çılgına döndü!

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, bir takipçisi tarafından yöneltilen "Travesti misiniz?" sorusuna çok sinirlendi. Takipçisine cevapp veren Saraçoğlu, "Siz ve sizin gibi kötü zihniyetli çirkin insanlar benim gözümde zavallısınız!" yazdı.

Magazin

Gülşah Saraçoğlu çılgına döndü! Birçok ünlü ismin modacılığını yapan Gülşah Saraçoğlu, gerçek kürk giydiği için eleştirilerin hedefi olmuştu.

Ebru Şancı'dan Gülşah Saraçoğlu'na sert tepki!

Ebru Şancı'dan Gülşah Saraçoğlu'na sert tepki!Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimlerden olan Gülşah Saraçoğlu da takipçi mağduru oldu. Saraçoğlu, gönderisine "Travesti misiniz" sorusunu yazan takipçisine sert çıktı.

Ünlü modacı takipçisine, "Hayır travesti değilim! Ama travesti olmak bir seçim değil bir kaderdir! Siz ve sizin gibi kötü zihniyetli çirkin insanlar benim gözümde zavallısınız! Gay olmak ayrıdır … olmak ayrıdır, hayat kadını ayrıdır … olmak ayrıdır! Ben travesti değilim ama umarım ALLAH sizi bu yargıladığınız insanlar üzerinden sizi sınamaz! Çünkü muhakkak vardır bir evladınız kardeşiniz yeğeniniz." diyerek tepki verdi.


Ünlü modacı da Hadise'yi eleştirdi!

Ünlü modacı da Hadise'yi eleştirdi!Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu barıştı!

Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu barıştı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: