Gülşah Tanrıöver'den yeni şarkı: "Aşk adam sever mi?"

Akademisyen sanatçı Gülşah Tanrıöver müzik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

Kültür-Sanat

Gülşah Tanrıöver'den yeni şarkı: "Aşk adam sever mi?" Son iki yılda birbiri ardına çıkarmış olduğu şarkılarla dikkatleri çeken Tanrıöver, söz ve müziği kendisine ait olan “Aşk Adam Seçer Mi?” şarkısının aranjesi için Mustafa Ceceli ile birlikte çalıştı.


DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda çıkan şarkının klibini ise Ulvar Tanrıöver yönetti ve mekan olarak da Kayseri’de yer alan tarihi Kara Mustafa Paşa Kervansarayı’nı tercih etti.


BEN RUHUMU ELEŞTİRİYORUM...

Kendi yazdığı şarkıları okumayı tercih eden Gülşah Tanrıöver: “Şarkıları yazarken ben bol bol ruhumu eleştiriyorum. İçsel şarkılar yapmaya devam ediyorum. Bazen sözler birbiri ile atışıyor, bazen sarılıyor, bazen küsüyor... Sonunda müzik onları birleştiriyor ve rahatlıyorum. Sevgili Mustafa Ceceli ile de çalışırken çok rahatlık yaşadım. İçsel dertlerimi anlayıp aranjesine çok iyi yansıttı....” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: