Gülse Birsel'den Naz açıklaması!

Bu sabah Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı 'Jet Sosyete' dizisinin kadrosuna Naz Elmas'ı dahil ettiğine dair haberler yayılmıştı.

Dizi Galeri

Gülse Birsel'den Naz açıklaması! Gülse Birsel'in uzun bir aradan sonra ekranlara getireceği Jet Sosyete dizisinin kadrosu belliydi. Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alan dizinin kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun gibi güçlü isimler yer alıyor.

Jet Sosyete dizisi ne zaman başlıyor?

Jet Sosyete dizisi ne zaman başlıyor?Bu sabah Jet Sosyete'nin kadrosuna Naz Elmas'ın dahil olduğu yönünde haberler çıkınca Gülse Birsel tepki çekmişti. Naz Elmas'ın projeye dahil edilmesini istemeyen sevenler Gülse Birsel'i mesaj yağmuruna tutmuştu.

Gülse Birsel, Instagram hikayesinden bir açıklamada bulundu. Birsel, "Naz Elmas haberi doğru değil. Kadromuz uzun zamandır belli. Sevgiler." yazarak sevenleriyle paylaştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: