Gülşen, anaokulu arayışında mı?

Gülşen, oğlu Azur Benan'a anaokulu aradığı yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Magazin

Gülşen, anaokulu arayışında mı? Gülşen yılbaşı geccesi Murat Boz'la Kıbrıs'ta sahne aldı. Murat Boz’dan sahneyi devralan Gülşen, “2017 bence çok güzeldi çünkü oğlum oldu. Hayatımdaki en güzel yıldı diyebilirim. İnşallah bundan sonraki yıllarda hep birlikte sağlıklı, mutlu, keyifli geçer.” dedi.

Gülşen, Murat Boz’la yaptıkları düetle ilgili şunları söyledi: “Biz İltimas’ı beraber söylemiştik, güzel bir çalışmaydı. Sevenlerimiz de beğendi. İlham meleklerinin nereden geldiği belli olmuyor belki yeniden olabilir.”

Geçtiğimiz günlerde oğulları Azur Benan’a anaokulu aradıklarına dair haberler çıkan Gülşen, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Daha anaokulu yaşına var Azur’un. Şu an bebekliğinin tadını çıkarıyoruz çünkü çok hızla büyüyor. 10 gün sonra 1 yaşına girecek ve zaman çok hızlı geçiyor. Okul zamanı geldiğinde düşünürüz bunları.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: