GÜLŞEN, ENGELLİLER DERNEĞİNİ ÇILDIRTTI!

Fatsa'da engelliler yararına vereceği konser o günlerdeki terör olayları nedeniyle iptal olan Gülşen, 9 bin lira avansı iade etmedi

Magazin

GÜLŞEN, ENGELLİLER DERNEĞİNİ ÇILDIRTTI! Engelliler Yardımlaşma Derneği Başkanı Hacı Akar, “Yardım toplayalım derken eldeki paradan olduk!” diye isyan etti...

KARADENİZ’DE KONSERLER İPTAL

Fatsa Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 3 Temmuz’da Fatsa Şehir Stadı’nda engelliler yararına Gülşen konseri organize etti. Dernek yetkilileri, avans olarak ünlü popçuya menajeri Haluk Şentürk vasıtasıyla 9 bin lira avans ödedi. Ancak konser o günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle Karadeniz’de ki bir çok konser gibi iptal edilince Gülşen’e ödenen 9 bin lira avans dernek tarafından geri istendi.

PARA GÜLŞEN’İN HESABINA GEÇTİ

Gülşen’in menajeri Haluk Şentürk, dernekten aldıkları 9 bin lira avansı, “Para Gülşen’in hesabına geçti geri dönüşü yok. Israr ederseniz sizden önce basın açıklaması yaparız” diyerek iade etmedi. Çok üzgün olduklarını söyleyen dernek başkanı Hacı Akar, “Engelliler yararına yardım toplayacağız derken eldeki paradan olduk. Gülşen Hanım’dan rica ediyoruz parayı lütfen göndersin” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: