GÜLŞEN 'EZBER BOZDU!'

İlk klibi Bir An Gel ile ilk sıralardaki yerini aylarca koruyan Gülşen, ikinci klibini Ezber Bozan’a çekti.

Magazin

GÜLŞEN 'EZBER BOZDU!' 2009 yılının son ayında yeni albümünü çıkaran GÜLŞEN, merakla beklenen ikinci klibini Ezber Bozan’a çekti. İstanbul’da Film Sokağında çekimleri gerçekleşen klibin yönetmenliğini ilk klibinde olduğu gibi yine Nihat Odabaşı üstlendi.

Stil danışmanlığını Ceyda Balaban’ın yaptığı klipte ünlü sanatçı adeta 50’li yılların Hollywood filmlerini anımsatan tadı ve stili ile karşımıza çıkıyor. Kusursuz güzelliğin üzerine kurulu imajı ile dikkat çeken GÜLŞEN, klipte birbirinden özel kıyafetleri zarif bir şekilde taşıyor.

Tüm söz ve müzikleri kendine ait olan albümün ikinci klibi için GÜLŞEN, “ Çok dikkat çekici kareler ile geliyoruz. Bahar ayının neşesi ile birlikte herkese mutluluk vermek istiyorum. Çok iyi bir ekip işi oldu. Eski Hollywood filmlerindeki stili günümüze taşıyarak farklı bir karma oluşturmak istedik” diye duygularını ifade etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: