Gülşen, hayranlarını uyardı!

Ünlü şarkıcı Gülşen, önnceki gün Uludağ'da sahne aldı. Sahnede dinleyicileri ile sohbet eden Gülşen, "Umarım spor yapmışsınızdır, kondisyona ihtiyacınız olacak, şarkılarımla hepinizin içini ısıtacağım" dedi.

Magazin

Gülşen, hayranlarını uyardı! Uludağd'a düzenlenen TikTok Whitefest'te iki saatten fazla sahnede kalan Gülşen, konserine 'Dan Dan' şarkısı ile başladı. Sahneye kırmızı mini bir kıyafetle çıkan popçu, hareketli şarkıları ve dans şovları ile dinleyicilerine müzik şöleni yaşattı.

Gülşen'den Ebru Gündeş açıklaması!

Gülşen'den Ebru Gündeş açıklaması!Gecenin finalini 'Bir İhtimal' parçasıyla yaptı. Hayranlarının yoğun isteği üzerine tekrar çıktığı sahneden 'Dan Dan' şarkısı ile bis yaptıktan sonra ayrıldı.

Gülşen, konser öncesi, "Benim için bir Uludağ klasiği. Her yıl burada sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Arkadaşlarımızla birlikte bugüne özel harika bir repertuvar hazırladık. Umarım spor yapmışsınızdır, çünkü kondisyona ihtiyacınız olacak. Sesim ile hepinizin içini ısıtacağım" dedi.

Gülşen ve oğlu Azur'un park keyfi!

Gülşen ve oğlu Azur'un park keyfi!Gülşen sponsor kabul etmedi, 15 bin lira harcadı!

Gülşen sponsor kabul etmedi, 15 bin lira harcadı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: