Gülşen: Oğlumun hit bir ismi olsun istiyorum!

Müzik kariyerinin 20. yılında "Rakipsiz" adlı albümünü piyasaya çıkaran Demet Akalın, Deniz Akkaya ile Seren Serengil'in sunduğu Star TV'nin sevilen programı "Duymayan Kalmasın"a konuk oldu.

Magazin

Gülşen: Oğlumun hit bir ismi olsun istiyorum! Albümünde yer alan hit şarkıları seslendiren Demet Akalın, şıklığıyla ve güzelliğiyle göz doldurdu. Kendisi için hazırlanan 20. yıl pastasını çok beğenen ve kızı Hira'ya götürmeye karar veren Demet Akalın, eşi Okan Kurt'la ilgili "Bazen gecce kızıyorum. Sabah bir boşanma avukatını arayayım diyorum kendi kendime... Sabah uyanıp vazgeçiyorum. Kavgalarımız en fazla 10 dakika sürüyor. Eşim çok zor bir iş yapıyor" itirafını yaptı.

"DEMET ÇOK ÖZEL BİR İNSAN'

Ünlü popçu Demet Aklaın, programın ilerleyen dakikalarında "Rakipsiz" albümü için piyasaya çıkmasına çok az kala "Hayalet" şarkısını kendisine bedelsiz olarak hediye eden Gülşen'in sürpriz telefonuyla çok mutlu oldu. Hamileliğinin 7. ayında olan pop müziğin en üretken kadınlarının başında gelen Gülşen, "Hayalet" şarkısını Demet Akalın'ı düşünerek yazdığını itiraf etti ve "Ozi de (eşi Ozan Çolakoğlu) bana 'Şarkıyı kime yazdın?' diye sordu ama bu şarkıyı bana Demet Akalın yazdırdı. Yazana değil, yazdırana bak. Demet çok özel bir insan, 20. yılı için ona uygun sözleri onu anlatan bir şarkı yazdım" dedi.

Tıpkı Demet Akalın gibi hamileliğinin son günlerine kadar sahnede olmayı planlayan, doğum sonrası da lohusa haliyle Uludağ'da sevenleriyle buluşacak olan Gülşen, hamileliği boyunca 14 kilo aldığını açıkladı. Oğluna isim koymak konusunda eşiyle çok zorlandıklarını belirten ünlü popçu, "Oğlumuzun adının ne olacağını ben de herkes kadar merak ediyorum. Bebek erkek olunca isim bulmak çok daha zor oluyor. Şöyle hit bir isim koymak istiyoruz. Bu yüzden hala isim düşünüyoruz. Aramızda şimdilik oğlumuza piku diyoruz" şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: