GÜLŞEN'DEN FAZIL SAY'IN ARABESK ÇIKIŞINA YORUM

Dünyadaki her gelişmeyi yakından takip ettiğini belirten Gülşen, "Dünya çok hızlı gelişiyor. O değişimlere ayak uydurmak için devamlı takip ediyorum. İnternetten ve eve gelen dergilerden teknolojiden, ekonomiye, müzikten siyasete ve magazine kadar her türlü yayını takip ederek kendimi geliştirmeye çalışıyorum" dedi.

Magazin

GÜLŞEN'DEN FAZIL SAY'IN ARABESK ÇIKIŞINA YORUM KİBARİYE'NİN ALBÜMÜNÜ ALDIM

'Arabesk yavşaklığından utanıyorum' diyerek gündemi değiştiren Fazıl Sayın açıklamaları hakkında konuşan Gülşen, "Çok acayip bir arabesk dinleyicisi değilim ama arabesk severim. En son Kibariye'nin albümünü aldım. Çok iyi bir yorumcu. 'Konuşsana bir tanem' şarkısını arabamın cd çalarında sürekli çalıyorum. Yorumuna bayıldım. Onun dışında Orhan Gencebay'ı severek dinlerim. Fazıl Sayı'ın konusunda ise düşünce özgürlüğüne saygı duyuyorum. Düşüncelerinden dolayı kimseyi yargılama hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum. Tek önemli nokta var. İnsanların kişilik haklarını kırmamaya dikkat etmeli" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: