GÜLŞEN'DEN İDDİALI AÇIKLAMALAR..

Magazin

GÜLŞEN'DEN İDDİALI AÇIKLAMALAR.. Yeni single'ının tanıtımı için Radyo Turkuvaz'a konuk olan Gülşen, Nazan Öncel şarkılarını en iyi kendisinin söylediğini iddia edip ekledi: Nazan da bunu kabul etmek durumunda!

Gülşen,'Yeni Biri' adlı single'ının promosyon çalışmalarına Radyo Turkuvaz'da start verdi. Önceki gün Radyo Turkuvaz'da Hopdedik Ayhan'ın programına konuk olan Gülşen, yeni albümü eylülde çıkaracağını söyledi.

İPLEMİYORUM
Bir önceki albümünde Nazan Öncel'in 'Dillere Düşeceğiz Seninle' adlı şarkısını seslendiren Gülşen, iddialı konuştu: "Nazan Öncel şarkılarını en güzel ben söylüyorum. Nazan da bunu kabul etmek durumunda! Ayrıca Sezen Aksu şarkılarını da çok güzel söylediğime inanıyorum..." Güzel şarkıcı, Yüksek Sadakat'in Eurovision'un yarı finalinde elenmesiyle ilgili ise şunları söyledi: "En çok grup adına üzüldüm. Onun dışında Eurovision'u iplemiyorum açıkçası. Bu yarışmaya katılmak için kulis yapanlardan değilim. Ne katılırım ne de teklif alırım. 'Katılsam birinci olurdum' gibi sözler bana komik ve antipatik geliyor. Tabii ki yaptığım işe güveniyorum, yeteneklerimi biliyorum ama böyle bir şey söylemem."

YÜZDE 100 AŞKTAN İBARET BİR KADINIM
Gülşen, programa telefonla katılan bir dinleyicinin özel hayatıyla ilgili sorusuna şu yanıtı verdi: "Yüzde 100 aşktan ibaretim. Aşkı bilen ve bunu şarkılarına yansıtan biriyim. Şu an ise hayatımda kimse yok. Ben dinleyicilerime âşığım!"


Sabah
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: