Gülşen'den renkli konser!

Gülşen 2016 yılının ilk İstanbul konserinde görkemli sahne şovları, kostümleri, dillerden düşmeyen şarkıları ve danslarıyla fırtına gibi esti.

Kültür-Sanat

Gülşen'den renkli konser! Bostancı Gösteri Merkezi'nde yaklaşık 3000 hayranının coşkulu alkışları eşliğinde sahneye çıkan Gülşen "Zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde benim için buradasınız. Yas ve üzüntülerimiz yüzünden hayatın ve müziğin durduğu günler artık geride kalsın. Dilerim bundan sonra mutlu günlerimiz olsun ve müziğimiz hep son ses duyulsun" sözleriyle konserine başladı. Lazer ve ışık gösterileriyle renklendirilen unutulmaz konserde Gülşen, Hakan Yıldırım ve Nazlı Bozdağ imzalı sahne kostümleriyle de göz kamaştırdı. Türkiye 'nin 4 bir yanından gelen sevenlerinin yoğun tezahüratlarına kayıtsız kalmayan Gülşen sahneden hayranlarının yanına indi ve yüzlerce kişiyle birlikte selfie çektirdi. Gülşen ile geçtiğimiz günlerde aile arasında nişan yapan Ozan Çolakoğlu, nişanlısını yalnız bırakmadı. Kameralar karşısına geçen Çolakoğlu, Tarkan için de açıklamalar yaptı. "Tarkan'ın pop albümünün çalışmaları devam ediyor. İnşallah bu sene yaza yetiştirmeye çalışıyoruz" açıklamasını yaptı. Yaptıkları nişan ile ilgili de konuşan Çolakoğlu, "İkimiz de her şeyin geleneklere uygun olmasını istedik ve nişan törenini de o şekilde gerçekleştirdik. Şu an için net bir düğün tarihi veremem. İkimizde çok yoğunuz ama işlerimizin durumuna göre en uygun tarihi seçeceğiz. Şu an ne söylesem yalan olur. Gelinini dinlemeye gelen Suna Çolakoğlu da heyecanla düğün tarihini ve torun sevmeyi beklediğini söyledi. Kayınnpeder de Gülşen'i dinlemeye gelenler arasında yerini aldı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: