GÜLŞEN'İN İDEALİNDEKİ ERKEK!

"Önsöz" isimli albümünün ikinci klibini "Ezber Bozan" şarkısına çeken Gülşen, erkeklerde aradığı özellikleri anlattı.

Magazin

GÜLŞEN'İN İDEALİNDEKİ ERKEK! Ünlü şarkıcı Gülşen, iki yıllık bir aradan sonra çıkardığı"Önsöz" isimli albümünün ikinci klibini Nihat Odabaşı yönetimde "Ezber Bozan" şarkısına çekti.

Ayakligazete.com'un haberine göre, klip için saçlarını platin sarısına oyatan ve Marilyn Monroe havası taşıyan Gülşen'in klip çekimi saatler sürdü. Albümünün hayranları tarafından büyük beğeniyle karşılandığı söyleyen Gülşen, "2 yılık bir aradan sonra güzel bir buluşma oldu. O şarkıları teker teker kliplendireceğiz. En çok indirilen, dinlenen şarkı listelerinde bir numarayız" diyerek mutluluğunu paylaştı.

"Aşkı planlayarak yaşamam"

Şu sıralar iş odaklı yaşadığını söyleyen ve yoğun bir konser sürecine de giren Gülşen, şov ağırlıklı bir turneye çıkacağını ve yakında bir markanın reklam yüzü olacağını söyledi.

Yoğun iş temposunun dışında zamanını yalnız geçiren Gülşen, "Ya spor salonunda ya evde ailemle oluyorum. Gece hayatım yok, sakin bir hayat yaşıyorum" diye konuştu. Hayatında kimse olmadığını söyleyen Gülşen, aşkın planlanarak yaşanmadığını söylese de hoşlandığı erkek tipini anlatmadan edemedi ve "Benim için görsellik önemli değil. Hem işinde başarılı, hem insan tarafı gelişmiş erkekler beni çok etkiler her zaman" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: