GÜMÜŞ TÜM DÜNYAYA YAYILIYOR!

Orta Doğu ülkelerinde izlenme rekorları kıran 'Gümüş' dizisi şimdi de Uzak Doğu'ya açılıyor.

Magazin

GÜMÜŞ TÜM DÜNYAYA YAYILIYOR! Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden'in paylaştığı diziyi Japonya'da göstermek isteyen yayıncılar, 'Gümüş'ün yayın haklarını satın almak üzere harekete geçti.

Orta Doğu ülkelerinde bir fenomen haline gelen 'Gümüş' dizisinin namı tüm dünyaya yayılıyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden'i Arap dünyasının yeni starları haline getiren 'Gümüş', pembe dizi sektörünü 20 yıldır ellerinde bulunduran İspanyol ve Meksika televizyonlarını da harekete geçirdi. Dizinin başarı sırrını çözmek isteyen İspanyol ve Meksikalı basın mensupları, oyuncularla röportaj yapmak için bir süre önce Türkiye'ye geldi.

Ve şimdi de sırada Uzak Doğu var... Dubai, Lübnan, Ürdün gibi birçok ülkede reyting rekorları kıran 'Gümüş' dizisini Japonlar da izlemek istiyor. Fox International'ın Uzak Doğu yayıncısı, bu nedenle hareket geçti ve Türkiye'deki Fox temsilciliğine başvurarak dizinin haklarının satın alınmasını istedi. Eğer anlaşma imzalanırsa, dizi Japonya'dan sonra da Tayland, Singapur, Endonezya, Malezya gibi birçok Uzak Doğu ülkesinde daha gösterilecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: