GÜMÜŞ'ÜN FİLMİ ÇEKİLMEYECEK!

Ayça Varlıer, bir süre önce medyanın gündemine gelen konuya açıklık getirdi....

Magazin

GÜMÜŞ'ÜN FİLMİ ÇEKİLMEYECEK! Ayça Varlıer, Arap ülkelerinde gösterildikten sonra büyük yankı bulan Gümüş dizisinin Türk-Arap ortaklığında filminin çekileceğiyle ilgili haberlerle ilgili olarak 'Türk-Arap ortak yapımı bir projede olacağız. Senaryosu hazırlanmak üzere şu anda. Sanırım Nisan ayında kayda gireceğiz. Gümüş'ün filmi değil. Gümüş'ün yapımcısından, yönetmeninden ve Gümüş'ün oyuncularının oynadığı bir film olacak' dedi.

Gümüş'ün filminin değil, Gümüş oyuncularının yer alacağı farklı bir senaryonun film yapılacağını ifade eden Varlıer, 'Gümüş'le alakası yok. Senaryo tamamen farklı bir senaryo. O janrda bir film yapılacak fakat Türk-arap ortaklığında yapılacak. Bakalım, şimdilik gözüküyor. İnşallah nazar değmez. Söylemiş bulundum artık. Kısmet işi' dedi.

Ayça Varlıer, 'Başka oyuncular da olacak mı?' sorusuna da 'Zannetmiyorum. Şu anda çok isim belli değil. Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ ve ben varız şimdilik. Şu anda gerçekten çok bilmiyorum. Böyle bir projeye adım atacağız' yanıtını verdi.

Televizyon Gazetesi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: