Günay Restaurant gecce hayatına damga vuruyor!

Gazino kültürünün son mirasçısı, İstanbul eğlence dünyasının kalbinin attığı kült mekan Günay Restaurant, ağırladığı dünyaca ünlü yerli ve yabancı starlar ile, en iyilerin sahnesi olmaya devam ediyor...

Diğer Haberler

Günay Restaurant gecce hayatına damga vuruyor! Bir zamanlar insanların taş plaklardan dinleyip ezberledikleri, hep bir ağızdan eşlik ettikleri klasikleşmiş şarkılara hayat veren ihtişamlı sesleri görebilmelerinin yegane yoluydu gazinolar. Hafıza kayıtlarında, gazinoların altın çağından günümüze uzanan kodların yer aldığı zengin bir arşiv saklı olan Günay; parlak ışıklar altında müziğini icra ederken tüm gözleri sahneye kilitleyen görkemli sanatçıların, hayranı oldukları usta seslerin sahne aldığı mekanların kapısında uzun kuyruklar oluşturan kalabalıkların en yakın tanığı olma sıfatıyla, İstanbul gecce hayatının sembol değerlerinden biri kabul edilmenin haklı gururunu taşıyor.

Gazino konseptini, post modern dokunuşlarla canlandırarak yeniden gündeme yerleştiren Günay sahnesinden bu ay da birbirinden değerli isimler geçecek.


Unutulmaz bir Cuma geccesi geçirmenizi vadeden Günay Restaurant, birbirinden kıymetli isimleri sahnesinde ağırlayacak. Türk Sanat Müziğinin efsane ismi Günay'da büyük usta Selami Şahin ve özlenen ses Aşkın Nur Yengi şahane bir müzik ziyafeti sunacak.


Cumartesi günü ise, sesiyle büyüleyen sanatçı Ebru Gündeş, Günay sahnesine yine damgasını vuracak.Sahnelerin aranılan ismi ses sanatçısı Barbaros ve orkestrası sergileyeceği performansla, misafirlerine unutulmaz bir gecce yaşatacak.

Günay sahnesinden 'Diva' geçecek...


Benzersiz ses Bülent Ersoy, 24 Mart Cuma akşamı sahne alacağı Günay'da seslendireceği parçalarla hafızalardan silinmeyecek bir gecce yaşatacak. Sahnelerin olmazsa olmaz ismi Fatih Ürek ise, benzersiz sahne performansıyla oynamayan konuk bırakmayacak...

Bunlarda ilginizi çekebilir: