Günay Restaurant’ta Nilüfer rüzgarı!

Sevgililer Gününde Günay Restaurant’ta Türk Pop müziğinin efsane ismi Nilüfer sahne aldı.

Diğer Haberler

Günay Restaurant’ta Nilüfer rüzgarı! Kırmızı sahne kıyafeti ile sevenlerinin karşısına çıkan Nilüfer, geçmişten günümüze kadar gelen en sevilen aşk şarkılarını seslendirdi.

Repertuarında, "Çok Uzaklarda", "Böyle Ayrılık Olmaz", "İntizar" gibi şarkılara yer verirken sıra"Büyük Aşkım" isimli Kayahan şarkısına geldiğinde; "Ne yazık ki çok erken kaybettik onu, nurlar içinde yatsın.. Dünya var olduğu müddetçe bu şarkılar var olacak. En çok istediği şey şarkıların en güzelini yapmaktı, sizlere sevdirebilmekti, bunu da başarabildi sanıyorum…" diyerek kısa süre önce kaybettiğimiz usta yorumcu ve besteci Kayahan’ı Günay sahnesinde andı.

Programının ikinci yarısında kendisini dinlemeye gelen konuklar arasında bulunan şarkıcı Yeliz’i sahneye davet eden Nilüfer, Yeliz’ın ‘’ Çocukken birlikte şarkılar söylerdik, benim meşhur olmamın sahneye çıkmamın en büyük nedeni Nilüfer’dir’’ diyerek şarkısını seslendirdi.


Günay Restaurant’ta ki konuklarına unutulmaz bir gecce yaşatan Nilüfer, programını ‘’ Boş Vermişim’’ isimli sevilen şarkısı ile sonlandırdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: