Günay Restaurant’ta Volkan Konak ve Ayla Çelik rüzgarı!

Önceki gecce BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta yoğun istek üzerine yeniden Volkan Konak ve Ayla Çelik sahne aldı. Volkan konak öncesin Günay Restaurant’ta ilk olarak besteci ve söz yazarı Ayla Çelik sahne aldı.

Diğer Haberler

Günay Restaurant’ta Volkan Konak ve Ayla Çelik rüzgarı! "Yeniden Günay’da sahne almak heyecan verici, bu gecce bütün bana ait şarkıları sizler için seslendireceğim.. Hoş geldiniz!" diyerek programına başladı.

Geçtiğimiz günlerde Beyazıt Öztürk ile seslendirdiği büyük ilgi gören "Bağdat" şarkısını bu defa Günay’da ki konukları için seslendiren Ayla Çelik büyük alkış aldı.. Konukların hep bir ağızdan eşlik ettiği şarkıyı yoğun istek üzerine program boyunca tam üç defa seslendirdi.

BU AKŞAMIN SAHİBİ SİZSİNİZ!

Gecceye ‘’Yollar Bizimdir’’ isimli şarkı ile giriş yapan Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, gecce boyunca duygulu şarkılarla konuklarını hüzünlendirirken, anlattığı fıkra ve hayat hikayeleriyle de neşelendirdi.

"Bu akşam bir yolculuk yapacağız, sizler herhangi birer insan değilsiniz.. Bu gecceyi hak etmiş insanlarsınız, demek ki çok çalışmışsınız.. Bu akşamın sahibi sizsiniz, bizlerde övünmek gibi olmasın iyi müzik yaparız! Şarkı söylerken taviz vermeyiz, hayatımızı verircesine söyleriz.. Hoşgeldiniz!" diyerek programına devam etti.

‘Mimoza Çiçeği, ‘Sigaramın Dumanına Sarsam Seni’, ‘Yiğidim Aslanım’, ‘Yol Verin Dağlar’, ‘Maçka’da Buluşalım’, ‘Yarim’ gibi sevilen eserleri peş peşe seslendiren ünlü sanatçı son olarak ‘’İzmir Marşı’’nı Günay’da bulunan konuklardan birlikte seslendirdi ve dakikalarca alkış aldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: