GÜNAY'a kebap zinciri kardeş geldi!

Sait Efendi Restaurantları yıl sonuna kadar 40 Şube olacak!

Diğer Haberler

GÜNAY'a kebap zinciri kardeş geldi! BVS GROUP, Kebapta Vites Büyüttü!

Sait Efendi 'Lezzet Üretim Merkezi' ni Hizmete Soktu.

Sait Efendi Restaurantları yıl sonuna kadar 40 Şube olacak!


Türkiye’nin en büyük eğlence ve lezzet kuruluşlarından olan ve bünyesinde Günay Restaurant, Sahne İstanbul, Nossa Costa, Nanna, Paysage, By Balıkçı, Yeniköy İskele Restaurant, Balık Noktası, Memnuni, b’yer gibi pek çok ünlü markayı barındıran BVS Group, kısa sürede üne kavuşan kebap zinciri ‘Sait Efendi Restaurant’larını yıl sonuna kadar 40 şubeye çıkartmayı hedefliyor.

Peş peşe gelen talepler üzerine, üçüncü şahıslara Franchising (markayı ve sistemi kullanma hakkı) vermeyi kararlaştıran BVS Group, bu yöntemle Sait Efendi markasını tüm Türkiye’ye yaymayı planlıyor.

Dürüm Beyti, Patlıcan Kebap, Beğendi Kebap gibi lezzetleri ile özellikle odun ateşinde pişirilen yaprak döner-iskender kebap çeşitleri çok beğenilen Sait Efendi’ler 2014’ü atılım yılı olarak ilan etti.

Cevahir, Profilo, Vialand ve Viaport, alışveriş merkezlerinde yer alan Sait Efendi Restaurant’lara, Esentepe ve Mall of İstanbul şubelerini de ekleyen BVS Group, tüm şubeler için merkezi imalatın gerçekleştiği ‘Lezzet Üretim Merkezi’ni de geçtiğimiz günlerde faaliyete soktu.

Alibeyköy’de bulunan günlük 5 ton et işleme kapasiteli merkezi mutfağa karkas olarak gelen et, Türkiye’nin en usta kasap ve aşçıları tarafından işlenerek kebap çeşitleri olarak pişirilmeye hazır hale getiriliyor. Ve soğuk zincirlerle şubelere sevk ediliyor.
Böylelikle tüm şubelerde, misafirlere aynı lezzet ve standart sunulmuş oluyor.

HACCP Hijyen Belgesi, ISO 22000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 2001 Gıda Güvenliği Belgesi’ne sahip olan Sait Efendi’ler, hem kurum bünyesindeki gıda teknikerleri hem de anlaşmalı olduğu kalite kontrol ve hijyen danışmanlık şirketleri tarafından denetleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: