Günay'da 2 muhteşem eğlence!

BVS Group’a ait Günay Restaurant, Cuma ve Cumartesi geccesi iki muhteşem sahne şovuna imza attı. Fatih Ürek’le birlikte sahneye çıkan Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, sesiyle kulakların pasını sildi. Cumartesi günü sahne alan Ebru Gündeş ise, 3 saat boyunca kaldığı sahne performansı ile misafirlerini büyüledi...

Diğer Haberler

Günay'da 2 muhteşem eğlence! Diva’nın Günay şıklığının her zamankinden farkı, bu defa kristal taş işlemeli siyah duvak ile sahneye çıkmasıydı. Yıldırım Mayruk tarafından duvağı açılan Ersoy, ‘’ En sonunda siyah duvak taktım’’ diyerek misafirlerini güldürdü.

Programından sonra Diva’yı dinleyen Fatih Ürek, konuklar arasında bulunan Asena ve Kerim Can ile Ersoy’a yılan dansı yaptılar. Büyük alkış alan şovlarına Diva’da dahil oldu.


Günay’da Bülent Ersoy’dan önce sahne alan Fatih Ürek ise, Günay misafirlerini adeta yerlerine oturtmadı. Kendi hit olmuş şarkılarının yanı sıra, güncel şarkıları da seslendiren Fatih Ürek, Günay misafirlerini çoşturdu.


Geçtiğimiz günlerde kilo aldı haberlerine Günay sahnesinden gönderme yaparak gelen izleyicilerden ''Tığ gibiyim maşallah!'' diyerek zayıflığını bol alkışla tastikletti.


Bülent Ersoy ve Fatih Ürek’i izleyenler arasında, Sinan Kuzucu,Samime Sanay, Yıldırım Mayruk, Zekai Tunca, Mustafa Günaydın, Ahmet Öztek, Asena, Kerim Can Durmaz, Aziz Çelik gibi ünlü simalar da vardı.

Ebru Gündeş sahnesiyle büyüledi!

Her hafta olduğu gibi bu haftada repertuarını değiştiren ünlü sanatçı yaklaşık 3 saat Günay sahnesinde kaldı. Repertuarında Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses ve Orhan Gencebay şarkılarına yer veren ünlü sanatçı arabesk şarkıların ve kendi şarkılarının yanı sıra, Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz eserlerini de sevenleri için seslendirdi.


Gecceyi Gündeş’in hareketli şarkıları ile ayakta bitiren Günay misafirleri unutulmaz bir gecce yaşadılar. Ebru Gündeş'i Günay Restaurant’ta dinlemeye gelenler arasında Derya Ayaydın, Cenk Öztanık , Tahir Kıran ve eşi, Necati Demirkol ve eşi, Ayşe Erdem, Erkut Soyak, Aysel Zorlu, Rober Güler ve eşi gibi sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri dinlemeye geldi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: