Günay'da "Candan" şarkılar!

BVS Group bünyesinde bulunan Günay Restaurant’ta önceki gece Candan Erçetin’in programı vardı. Ünlü sanatçıdan önce Günay’da Recep Aktuğ sahne alıp birbirinden güzel aşk şarkıları söyledi.

Diğer Haberler

Günay'da "Candan" şarkılar! Candan Erçetin sahneye hem Fransızca hem Türkçe seslendirdiği ‘Bak Bir Varmış, Bir Yokmuş’ isimli 60’lı yıllara ait hareketli şarkıyla ve kelimenin tam anlamıyla "fişek gibi"çıktı.

Daha programının ilk şarkısında dinleyenlerini coşturmayı başaran Candan Erçetin dinmeyen alkışlar arasında hayranlarına teşekkür etti.


Ardından, kendi tabiriyle "Dertli Şarkılar"a geçti. Bahar, Yalan, Ben Böyleyim, Tek Başına, Sessiz Gemi, Yağmur, Sen Üzgün, Ben Üzgün, Olmaz şarkılarını peş peşe söyledi.

"Olmaz" şarkısını bitirdiğinde ünlü sanatçı hayranlarına şunları söyledi: “Bu gece hata yapanlar çok galiba, bende dahil olmak üzere..Biliyorum siz bu kederi seviyorsunuz ama biraz da hareketli şarkılara geçelim mi, ne dersiniz ?"


Ünlü sanatçı programının son yarım saatinde ise söylediği Ege ve Trakya havalarıyla herkesi coşturdu.

GÜNAY RESTAURANT ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: