Günay'da Ebru Gündeş sevgisi...

BVS Group’a ait Günay Restaurant konserlerine devam eden ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Cumartesi geccesi kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla buluştu.

Diğer Haberler

Günay'da Ebru Gündeş sevgisi... Her hafta farklı bir repertuarla sahne alan ünlü sanatçı, yaklaşık 3 saat Günay sahnesinde kaldı. O Ses Türkiye‘de 3 yıl boyunca beraber jüri üyeliği yaptığı Hadise ‘de Ebru Gündeş’i dinlemeye gelen ünlü simalar arasındaydı. Benim güzel yürekli canım arkadaşım diye anons ettiği Hadise için ‘’ Benim için bütün jüri arkadaşlarım ayrı ayrı kıymetli ama şu Acun’un dilinden kurtulmak için lütfen bu sene Hadise’nin yarışmacılarına oy verin, artık birinci ol inşallah, seni sonuna kadar destekliyorum, oylarımız sana!’’ diyerek salondan büyük alkış aldı.


Bu sezon olan konserlerine yoğun istek üzerine 4 konser daha ekleyen Ebru Gündeş’i Günay Restaurant’ta Yaşar Ceylan, Derya Ayaydın, Murat Özyeğin, Seyhan Sapmaz, Hadise, Ali Akgün, Necati Demirkol ve Eşi, Ümran Şiveydinli, Tahir Kıran, sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri dinlemeye geldi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: