GÜNAY'DA MUHTEŞEM YILBAŞI!

İstanbul'un elit mekanı Günay' da yılbaşı gecesi Candan Erçetin, Ediz Onay-Grup Boğaziçi ve Berkant sahne alacak. Candan Erçetin, yılbaşı gecesini Günay' da kutlayacaklar için büyük sürprizler hazırlıyor.

Magazin

GÜNAY'DA MUHTEŞEM YILBAŞI! Özel mutfağı ve güler yüzlü çalışanları ile İstanbul'un vazgeçilmez mekanı olmaya devam eden Günay yılbaşı geccesine hazır. 2009'a girerken Günay' da muhteşem dakikalar yaşanacak.

Ünlü sanatçılar birbirinden güzel sürprizleri ile Günay izleyicine unutulmaz bir gece yaşatacak. Günay'ın ağır topları arasında olan Candan Erçetin, sevenlerine büyük sürprizler hazırlıyor. Eski ve yeni şarkılarını seslendirecek olan Candan Erçetin, yılbaşı için özel kostümler de hazırlatıyor.

Günay izleyicisine güzel dakikalar yaşatacak olan Candan Erçetin yeni yıl hediyesi olarak yeni bir de şarkısını seslendirecek. Candan Erçetin'in sahneye çıktığı Günay'da, Ediz Onay-Grup Bogaziçi ve Berkant' da sahneye çıkacak. Unutulmaz şarkılarını seslendirecek olan Berkant, eski bir yıla veda ettiğimiz gün nostalji yaşatacak ve yeni bir yılı şarkıları ile kutlayacak.


Daha detaylı bilgi için: 0 212/ 230 33 33

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: