GÜNAY'DAN SAYIN VE GÖÇER'Lİ MUHTEŞEM AÇILIŞ!

Kış sezonunu Emel Sayın ve Ferhat Göçer’in muhteşem düeti ile açan Günay Restaurant sezona iddialı girdi.

Magazin

GÜNAY'DAN SAYIN VE GÖÇER'Lİ MUHTEŞEM AÇILIŞ! Emel Sayın ve Ferhat Göçer, sahnede unutulmaz eserlerden ‘’Doyamadım Sana’’ ve ‘’Ayrılsak Ölürüz biz’’ adlı şarkıları seslendirirken,dinleyicilerinden büyük ilgi gördü. Göçer ve Sayın’ın sahne aldığı gecede; Hınçal Uluç, Nilgün Belgün, Ömür Gedik, Ömer Üründül, modacı Şehriban İpek, iç mimar Haluk Akakçe, Can Çobanoğlu, söz yazarı Seda Akay ve iş dünyasından bir çok ünlü sima ikiliye eşlik edenler arasındaydı.


Ünlü sanatçı Emel Sayın, dinleyiciyi 'Yemenimde Hare Var', 'Yorgunum Dostlarım', 'Çile Bülbülüm' ve 'Mavi Boncuk’ gibi birçok eskimeyen şarkısıyla nostaljik bir yolculuğa çıkarttı. Yaklaşık iki saat performans sergileyen yorumcu izleyenlerinden yoğun alkış aldı.


Son albümü ile kendisinden bir hayli bahsettiren Ferhat Göçer ise sahnede bir vefa örneği gösterdi.Göçer geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz, Türk halk müziğinin abidesi ve en değerli bestecilerinden Neşet Ertaş’ı, ve usta müzisyen Kanun virtüözü Halil Karaduman’ın sevilen eserlerini seslendirerek andı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: