Günaydın Et Yalıkavak Palmarina'da..

Günaydın, en yeni şubesini yaz aylarına girmeye hazırlandığımız şu günlerde Bodrum Yalıkavak’taki Palmarina’da hizmete açacak.

Diğer Haberler

Günaydın Et Yalıkavak Palmarina'da.. Türkiye’de steak house kavramını oluşturan ve kebabı modern yaklaşımlar ile klasik kalıplarının dışına çıkaran Günaydın Et, Türkiye’deki büyümesine paralel olarak ilerleyen dönemlerde lezzet ve kalitesini yurt dışına taşımayı planlıyor. Dünyanın sayılı başkent ve stratejik bölgelerinde fark yaratmayı hedefleyen Günaydın, en yeni şubesini yaz aylarına girmeye hazırlandığımız şu günlerde Bodrum Yalıkavak’taki Palmarina’da hizmete açacak.

‘’Et Bizim İşimiz’’ diyerek 3 kuşaktır müşterilerine yüksek kalite ve güvenilirliği sunmayı ilke edinen Günaydın Et, İstanbul Bostancı’da küçük bir kasap dükkanında 44 yıl önce başladığı yolculuğuna bugün Türkiye’de 2 merkez lojistik, İstanbul, Ankara ve Bakü’de 50 şube ile hizmet veriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: