GÜNDEŞ'E DOĞUMU SIRASINDA KOCASI YERİNE...

1999 yılında beyin kanaması geçiren Ebru Gündeş'e; doğumu sırasında eşi Reza Zarrab yerine, önlem olarak beyin cerrahı girecek

Magazin

GÜNDEŞ'E DOĞUMU SIRASINDA KOCASI YERİNE... 7,5 aylık hamile olan Ebru Gündeş, doğumdan önce son konserini bayramın üçüncü günü Antalya'da verdi. Ekim ayında kızını dünyaya getirecek olan Gündeş; gazetecilerin "Sahnelere ne zaman döneceksiniz?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

YALNIZ DEĞİLİM
"Allah'ın izniyle her şey yolunda giderse, doğumun sonrasında hemen sahnelere geri döneceğim. Çünkü ben tek başına olan biri değilim... Gördüğünüz gibi nerdeyse 60 kişilik bir ekibim ve onların aileleri var. Yani, benim beklediğim kıymetlim var ama beni bekleyenler de var."

LEOPARLI ŞIKLIK
Leopar desenli Cavalli elbisesiyle her zamanki şıklığını koruyan Gündeş; 2.5 saatlik sahne performansıyla kendisini izlemeye gelenler tarafından ayakta alkışlandı.

DOĞUMA KOCASI YERİNE BEYİN CERRAHI GİRECEK
1999 yılında beyin kanaması geçiren Ebru Gündeş'e, doğumunda eşi Reza Zarrab yerine beyin doktoru Prof. Dr. Cengiz Kuday eşlik edecek. Ekim ayının ikinci haftası Florance Nightingale Hastanesi'nde doğum yapmak için gün alan ünlü şarkıcı, sezaryende karar kılarak riskten kaçındı. Sanatçıyı, beyin kanaması geçirdiği dönemden beri sürekli gözetim altında tutan Prof. Kuday, doğumda da yanında olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: