Güneş lekelerini yok etmek için!

Güneş her zamankinden fazla yakıyor. Bu genç ciltler için kanser, ileriki yaşlarda ciltler için çabuk yaşlanma ve güneş lekesi anlamı taşıyor.

Kadın

Güneş lekelerini yok etmek için! 50 koruma faktörlü kremlerle hayatımızı geçirmek, çocuklarımızı parka bile götürürken krem sürüp çıkarmak demek.
Güneş lekelerinin oluşmasına izin vermemek en güzeli. Kadınlar için bir mirengi noktası da adet zamanlarında güneşe çıkmamak. Çünkü bu özel zamanlarda güneşe çıkılırsa cilt değişen hormonlar yüzünden daha fazla lekelenme riski ile karşı karşıya. Eğer daha önce yüzünüzde güneş lekesi oluştuysa bunun için size önereceğimiz bir bitkisel tarifimiz var.

Malzemeler ve hazırlanışı:
Karalahana ve pırasa çiçeğinin tohumlarını karanlık bir yerde ve kavanozda bekletin. Bunları güvendiğiniz bir aktardan edinebilirsiniz. Kuruduktan sonra yoğurtla karıştırın. Yoğurdun diyet olmaması çok önemli. Yüzünüzde bir saat bekletin ve yıkayın. Bu cilde doping etkisi yapan bir tarif. Yanı sıra gençleştirme özelliği var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: