Günün olayı! Büyük tepki topladı!

Dün akşam saatlerinde Funda Esenç adlı bir kadın, 'Bodrum uçağı rötar yaptı' iddiası üzerine sinirlendi ve yer hizmetleri personeline hakaretler sıralayıp, küfürler savurmaya başladı. Görüntüler sosyal medyaya düşünce ise büyük yankı yarattı. Esenç'e bir çok kullanıcı tepki gösterdi.

Yaşam

Günün olayı! Büyük tepki topladı! İstanbul-Milas Bodrum seferini yapan yolcu uçağı rötara girince yolcular yer hizmeti veren personele tepki gösterdi. Funda Esenç adlı bir yolcunun hakarete varan tepkisi bir yolcunun cep telefonu ile çektiği görüntülere yansıdı

Video yüklenemedi...Bu görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin ardından yer hizmeti veren personele, hakarete varan sözler sarf eden yolcuya büyük bir tepki yağdı. Olayın büyümesi üzerine havayolu şirketi de bir açıklamada bulundu:

"İnsani değerleri her şeyin üzerinde tutan bir havayolu olarak 25.04.2019 tarihli IST-BJV KK42 seferimiz öncesinde yer hizmetleri personelimizin maruz bırakıldığı üzücü olayı şiddetle kınıyoruz. Yaşanan bu üzücü durumla ilgili gerekli işlemlerin yapılacağını kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz."

YOLCU HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAK

Kadın yolcunun hakaretlerine maruz kalan özel yer hizmetleri şirketi çalışanı, pazartesi günü savcılığa giderek suç duyurusunda bulunacak.

BİR DAHA UÇAMAYACAK!

Aynı havayolu şirketinden Bodrum'dan dönüş için bilet satın alan Funda Esenç'in uçuş biletinin iptal edildiğini kendisine bildirerek, ücreti iadesi yaptı. Söz konusu yolcuya havayolu şirketinin diğer uçuşları için bilet satılmayacağı aktarıldı.

TEPKİ ÇEKEN YOLCUDAN AÇIKLAMA!

Görevliye sarf ettiği sözlerle tepki toplayan yolcudan da bir açıklama geldi:

"Anlık bir sinir krizi içerisindeyim, kaldı ki psikolojik tedavi görmekteyim. Şahsıma yöneltilen tüm hakaretler için hukuki işlem başlatılacaktır."

GÖREVLİNİN YERİ DEĞİŞTİRİLDİ!

Bu arada yer hizmetleri tarafından yolcuyla tartışmaya giren görevlinin yerinin değiştirildiği ve Atlasjet'ten alınarak Onurair'e gönderildiği öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: