Gupse Özay'a 'Afrin' tepkisi

Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili bir paylaşımda bulunmayan Gupse Özay, Alaska'da gerçekleşen deprem için tweet atınca tepki aldı. "Tepkiler doğru" diyen Özay paylaşımını sildi.

Magazin

Gupse Özay'a 'Afrin' tepkisi Afrin'de terör örgütüne karşı başlatılan 'Zeytin Dalı' operasyonuna bir çok ünlüden destek gelirken bazı ünlülerin hiçbir paylaşım yapmaması tepki çekmişti. "Zeytin Dalı" operasyonu için Gupse Özay da sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayan isimlerden biriydi.

Hülya Avşar, Gupse Özay'a öyle bir soru sordu ki...

Hülya Avşar, Gupse Özay'a öyle bir soru sordu ki...Bu sabah Alaska'da 8.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gupse Özay'ın depremle ilgili attığı tweet ise bu sebepten tepki aldı. Tepkilerin ardından oyuncu tweetini sildi. Tepki veren isimlerden birisi de Yeni Şafak muhabiri Burak Doğan'dı. Doğan, Gupse Özay'a "Alaska'da yaşanan deprem için üzülen Gupse Özay, Kendi vatanı için tek bir laf etmedi. Gelen tepkiler üzerine tweeti de sildi. Deliha 2 vizyonda dimi?" şeklinde bir tweet attı. Bu tweete Gupse Özay, "Burak selam. Uyanır uyanmaz büyük deprem ve binlerce ölü insan olacak bilgisini aldım. İlerleyen dakikalarda şehidimizi duydum. Tepkiler doğru. O yüzden sildim" sözleriyle cevap verdi.


Burak Özçivit'in paylaşımı olay oldu!

Burak Özçivit'in paylaşımı olay oldu!Ayrıca Gupse Özay başka bir kullanıcının "Deliha filminin başrolü Gupse Özay “Ulusal Güvenliğimiz” için Afrin’de bulunan askerimize dua etmek yerine Alaska’daki depreme üzülüp dua edeli çok olmadı. Bu halk üzerinden para kazanıp, halkın istikametinde olmayan sanatçılara destek vermememiz gerekiyor" şeklinde attığı tweete de şu karşılığı verdi:

"Hemen buradan da açıklama yapayım. normalde üzücü durumlarla ilgili paylaşım yapmıyorum. İnsanlar belki biraz nefes alır diye. Lakin uyanır uyanmaz depremden dolayı binlerce kişi öldü gibi bir bilgi gelince, pek tabiki paylaşım yaptım. Fakat şu an hassas bir dönem. Tepkiler doğru."


Mehmet Ali Erbil'den çarpıcı açıklamalar

Mehmet Ali Erbil'den çarpıcı açıklamalar

Bunlarda ilginizi çekebilir: